Kurumsal


1998 Yılında Ümraniye ve Kartal merkezli olarak kurulan Berkay Taşımacılık, bölgede kurulan ilk oto taşıma firması olarak hizmete başladı. Değerli müşterilerimizin güveni ve destekleriyle hızla büyüyerek, 2000 'li yılların başından itibaren şehir içi ve yurt geneli taşımacılıkta Türkiye'nin önde gelen firmaları arasına girdi. İstanbul ve Türkiye'nin her noktasına, her türlü Otomobil ,kuru yük, metal, mobilya, orman ürünleri, inşaat malzemeleri, kağıt, tekstil, teknolojik ürünler, makina, gıda, temizlik ve tarım ürünleri, her türlü ham ve mamul madde, komple ve parça yük taşımacılığı ve evden eve taşımacılık alanlarında faaliyet gösteriyor. Berkay Taşımacılık ; yurtiçi taşıma organizatörlüğü yapabilmek için zorunlu olan K1 Yetki Belgesine sahiptir. (K1 Yetki Belge No: İST.U-NET.K1.34.164.061)

Bugün müşterilerine daha iyi, hızlı ve verimli hizmet verebilmek amacıyla İstanbul Kartal Bölgesinde Merkez garaj,  Orhanlıda bir şube olmak üzere İstanbul Geneli 2 garajımız ile faaliyetini sürdürmekte ve şubeleşme çalışmalarımıza devam etmektedir. Ayrıca Türkiye'nin her bölgesindeki işbirliği içinde olduğu çözüm ortaklarıyla Türkiye genelinde Türkiye ekonomisinin hizmetindedir. Berkay Taşımacılık kendi alanında (yurt içi taşıma organizatörlüğü), kendisine ait makine parkı ve garajlarına sahip olarak çalışan sayılı yurtiçi  kuru yük ve oto taşıma şirketlerindendir.

Berkay Taşımacılık çalışanına ve müşterisine verdiği değer ve güven, gösterdiği saygı; vermiş olduğu hizmette hız, süreklilik, istikrar ve uygun fiyatla öne çıkmıştır. Üzerine aldığı sorumlulukları zamanında ve güvenle yerine getirmesiyle kısa zamanda sektörün kendi sınıfındaki lider firması haline gelmiş ve bu vasfını sürdürmektedir.

1990'dan bugüne yanımızda olan ve birlikte çalışmaktan keyif aldığımız siz değerli müşterilerimize ilk gününün heyecanıyla hizmet vermeye devam etmekteyiz.